Development Information Systems

 
DEVIS

Reference:


Počítačová škola Gopas

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.
Produkt: Realizace standardních školení, konzultací, konferencí i samotné přípravy a organizace kurzů.
www.gopas.cz


Tesco Stores ČR a.s.

Tesco patří mezi přední maloobchodní prodejce na českém trhu.
Produkt: Analytické práce v oblasti SW architektury, vývoj interní aplikační platformy s vysokou mírou konfigurovatelnosti aplikací ze strany koncového uživatele.
Tesco Stores ČR a.s.


AVG

Jeden z největších hráčů na trhu bezpečnostního software.
Produkt: Aplikace a systémy pro podporu prodejních kanálů.
AVG


Deloitte Central Europe

Audit, poradenství, finanční poradenství, řízení rizik a daní.
Produkt: Realizace interních informačních systémů pro integraci a konsolidaci dat.
www.deloitte.com


iCena.eu

Produkt: Mobilních aplikace pro platformu iPhone a Android spolu se serverovým řešením pro porovnávání cen zboží v internetových obchodech sejmutím čárového kódu přímo mobilního telefonu.
www.iCena.eu


Burza RMS

Produkt: Aplikace pro vizualizaci vývoje cen akcií na RM-Systému, burze cenných papírů.
Burza RMS


REAL-CITY MAG

Produkt: Aplikace pro realitní inzerci.
REAL-CITY MAG


iTouch.cz

Produkt: E-shop produktů Apple a příslušenství.
iTouch.cz


ALD Automotive

S vozovým parkem čítajícím více než 1 milion vozidel je ALD Automotive-Wheels světovou špičkou v oblasti financování a správy vozových parků.
Působíme ve 40 zemích světa: Alžírsko, Rakousko, Belgie, Brazílie, Kanada, Čína, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Indie, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malajsie, Mexiko, Maroko, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie a USA. ALD Automotive je stoprocentně vlastněná dceřiná společnost Société Générale Group a součást její divize Specialised Financial Services (DSFS).
Produkt: Interní, B2B a C2B aplikace.
www.aldautomotive.cz


Atlas Copco

Společnost Atlas Copco je vedoucím světovým dodavatelem technologických zařízení pro průmysl a stavebnictví.
Nabídka výrobků a služeb zahrnuje kompresory, generátory, bourací kladiva, demoliční zařízení, vrtací zařízení, důlní stroje, kotvící prvky, pneumatické nářadí, elektrické nářadí, brusky, vrtačky, montážní systémy, příslušné servisní služby a služby půjčovny. Díky úzké spolupráci se zákazníky a obchodními partnery a více než 135 letům zkušeností jsou výrobky společnosti Atlas Copco stále dokonalejší.
Produkt: Interní aplikace pro evidenci zdrojů.
www.atlascopco.com


Project International

Společnost Project International a.s. se zabývá komplexními dodávkami technologických celků nejen pro mobilní komunikace, ale také projektováním komerčních či bytových celků, výrobou ocelových konstrukcí zejména speciálního charakteru, zámečnictvím, elektroinstalací – základní a automatizací, projektovým řízením, inženýringem a údržbou
Produkt: Interní aplikace pro evidenci zdrojů.
www.projectint.cz


Credium finance

Historie společnosti Credium, a. s., se datuje od roku 1997, kdy vstoupila na český trh jako leasingová společnost. V oblasti financování dopravní techniky potvrdila pozici 3. největší společnosti financující osobní a užitkové vozy a motocykly, kam vystoupala již vroce 2009. Finanční leasing, operativní leasing, spotřebitelský úvěr a splátkový prodej poskytuje subjektům podnikatelským i nepodnikatelským. Vedle neznačkového retailového financování společnost poskytuje i značkové financování FiatCredit, AlfaRomeoCredit, LanciaCredit, Mazda Finance a nově pro užitkové vozy ISUZU. Credium obsluhuje zákazníky v České republice a od roku 2009 působí na Slovensku prostřednictvím dceřiné společnosti Credium Slovakia, a. s.
www.credium.cz


EOC International

Skupina EOC International sídlící ve Francii (s pobočkami v Paříži, Lille a Marseille) je jednou z nejvýznamnějších francouzských společností poskytujících poradenství v oblasti mezinárodního obchodu.
Společnost EOC International disponuje rozsáhlou sítí poboček, zastoupení a obchodních partnerů, která sice nezahrnuje všechny oblasti, ale pokrývá hlavní současné strategické trhy. Součástí této sítě je i čtyřicet francouzsky mluvících konzultantů a odborníků, což umožňuje nabídnout našim klientům vyčerpávající paletu informačních zdrojů a služeb v jednotlivých zemích.
Produkt: CRM
www.eoc.cz


Computer Consulting Group

Firma Computer Consulting Group, s.r.o. nabízí služby v oblasti správy počítačových sítí u zákazníka, poradenství v oblasti informačních technologií, dodávky hardware i software včetně kompletního návrhu řešení dle požadavků a potřeb našich klientů. V případě potřeby zajistíme projekt a realizaci strukturované kabeláže. Potřebujete-li pravidelnou kontrolu Vaší sítě, podporu uživatelů nebo pomoc při řešení nečekaných problémů, obracejte se na nás. Našim smluvním klientům poskytujeme výhodné ceny, telefonickou podporu a další volitelné služby.
Produkt: CRM
www.ccg.cz


Starsinc inc.

Behavioral health care and support services anchored in proven strategies.
Produkt: Vývoj webu a interních systémů.
www.starsinc.com


Cellutec

Výroba dřeva, truhlářství


Dasting

Dasting, a.s. je spolehlivým obchodním partnerem, jehož hlavním předmětem podnikání jsou dopravní, inženýrské a ekologické stavby a zemní práce pro všechny druhy staveb. Územní dislokace společnosti umožňuje provádění staveb na celém území ČR.
www.dasting.cz

 
 

Všechna práva vyhrazena © DEV-IS 2011 - Design Green Cat